БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03801710 VAL
JF03801710 VAL
JF03801710 VAL
JF03801710 VAL
FOSSIL

JF03801710 VAL

Шифра на артикл: 22575
Šifra proizvođača: VAL
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22576
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 17938
1.495 МКД
Заштеда 50%
2.990 МКД
Количина: 1