БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBH00950200 Sempre
JUST CAVALLI

JCBH00950200 Sempre

Шифра на артикл: 22483
Šifra proizvođača: Sempre
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Брош
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Гостивар, Куманово, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Брош 22504
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22503
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22502
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22484
3.790 МКД
Количина: 1