БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00950208 Sempre
JUST CAVALLI

JCRG00950208 Sempre

Шифра на артикл: 22481
Šifra proizvođača: Sempre
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 23298
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 23297
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 23285
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 23284
2.390 МКД
Количина: 1