БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PEAGB2120112 TALISMAN
POLICE

PEAGB2120112 TALISMAN

Шифра на артикл: 22407
Šifra proizvođača: TALISMAN
0 МКД
3.890 МКД
3.501 МКД
Заштеда: 389 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Вулкански камен, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Ул. Македонија, Гостивар, Куманово, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21321
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 20241
2.781 МКД
Заштеда 10%
3.090 МКД
Количина: 1