БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2790322 WOOD DOG TAG
TOMMY HILFIGER

2790322 WOOD DOG TAG

Шифра на артикл: 22365
Šifra proizvođača: WOOD DOG TAG
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 700
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.690 МКД
Количина: 1