BTJM329 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM329 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 22252
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
490 МКД
245 МКД
Заштеда: 245 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
990 МКД
Додадено во омилени
990 МКД
Додадено во омилени
1.290 МКД
Додадено во омилени
1.290 МКД