БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM239 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM239 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 22248
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
490 МКД
441 МКД
Заштеда: 49 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 18
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
441 МКД
Заштеда 10%
490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
441 МКД
Заштеда 10%
490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
441 МКД
Заштеда 10%
490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
891 МКД
Заштеда 10%
990 МКД
Количина: 1