BTJM222 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM222 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 22244
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 18
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
147 МКД
Заштеда 70%
490 МКД
Додадено во омилени
147 МКД
Заштеда 70%
490 МКД
Додадено во омилени
147 МКД
Заштеда 70%
490 МКД