БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03713040 VINTAGE CASUAL
FOSSIL

JF03713040 VINTAGE CASUAL

Шифра на артикл: 22069
Šifra proizvođača: VINTAGE CASUAL
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 195-215
Боја на накит Сребрена, Црна
Сезона SS21
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22406
4.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 22335
7.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 22063
7.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 21601
3.690 МКД