БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03697791 VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF03697791 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 22066
Šifra proizvođača: VINTAGE GLITZ
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 14
Боја на накит Роуз Голд
Сезона SS21
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Гостивар, Куманово, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 21857
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21836
3.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21783
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21781
1.790 МКД