БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2774040 FASHION
EMPORIO ARMANI

EGS2774040 FASHION

Шифра на артикл: 22063
Šifra proizvođača: FASHION
0 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 175+20
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22850
2.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22849
2.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22406
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22335
7.490 МКД
Количина: 1