SKJ1438791 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1438791 AGNETHE

Шифра на артикл: 21856
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
3.690 МКД
3.321 МКД
Заштеда: 369 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 10
Боја на накит Роуз Голд
Сезона SS21
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29196
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28915
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28852
1.701 МКД
Заштеда 10%
1.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28374
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД