БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1432791 KARIANA
SKJ1432791 KARIANA
SKJ1432791 KARIANA
SKJ1432791 KARIANA
SKAGEN

SKJ1432791 KARIANA

Шифра на артикл: 21719
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 42
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22891
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 21836
3.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 21090
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 20033
3.690 МКД
Количина: 1