БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM345 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM345 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 21643
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 20
Боја на накит Роуз Голд
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
490 МКД
Количина: 1