САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK349 CHAKRA
BROSWAY

BHK349 CHAKRA

Шифра на артикл: 21632
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на алка (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Охрид
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24693
2.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 24702
3.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 24695
2.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 24437
2.990 МКД