PJ.26484CSU/01 SLIGO
POLICE

PJ.26484CSU/01 SLIGO

Шифра на артикл: 21599
Šifra proizvođača: SLIGO
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд POLICE
Материјал на накит Карбонски влакна, Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.845 МКД
Заштеда 50%
3.690 МКД
Додадено во омилени
7.281 МКД
Заштеда 10%
8.090 МКД