PEJGB2009031 Vigan
POLICE

PEJGB2009031 Vigan

Шифра на артикл: 21594
Šifra proizvođača: Vigan
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27374
1.341 МКД
Заштеда 10%
1.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 27372
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 27373
1.341 МКД
Заштеда 10%
1.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 27368
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД