БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PEJGB2008902 Harington
POLICE

PEJGB2008902 Harington

Шифра на артикл: 21593
Šifra proizvođača: Harington
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 180
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Рамстор, East Gate Mall, Гостивар
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25446
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 25444
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 25277
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 25322
2.490 МКД