БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAER41 GIOIA
SAER41 GIOIA
SAER41 GIOIA
SAER41 GIOIA
SAER41 GIOIA
SAER41 GIOIA
MORELLATO

SAER41 GIOIA

Шифра на артикл: 21522
Šifra proizvođača: GIOIA
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 180
Боја на накит Бела, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21521
2.990 МКД