БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAER42 GIOIA
MORELLATO

SAER42 GIOIA

Шифра на артикл: 21521
Šifra proizvođača: GIOIA
0 МКД
2.990 МКД
2.691 МКД
Заштеда: 299 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 180
Боја на накит Бела, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21522
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21326
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21318
2.781 МКД
Заштеда 10%
3.090 МКД
Количина: 1