SATQ04 VALENTINA
SATQ04 VALENTINA
SATQ04 VALENTINA
SATQ04 VALENTINA
SATQ04 VALENTINA
SATQ04 VALENTINA
MORELLATO

SATQ04 VALENTINA

Шифра на артикл: 21520
Šifra proizvođača: VALENTINA
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara