БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SD8520 DOUBLE HEART
MORELLATO

SD8520 DOUBLE HEART

Шифра на артикл: 21513
Šifra proizvođača: DOUBLE HEART
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на приврзок Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
1.990 МКД
Додадено во омилени
1.890 МКД
Додадено во омилени
2.190 МКД