SZV81 BANDY
SECTOR

SZV81 BANDY

Шифра на артикл: 21510
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26601
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 26599
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 26532
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 26526
4.890 МКД