БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SZV79 BANDY
SECTOR

SZV79 BANDY

Шифра на артикл: 21508
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25612
4.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 25204
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 25096
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 25099
3.290 МКД