БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATL01 WOOD
SECTOR

SATL01 WOOD

Шифра на артикл: 21501
Šifra proizvođača: WOOD
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Дрво, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Кафеава, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Гостивар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21504
2.390 МКД