БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAFT48 ENERGY
SECTOR

SAFT48 ENERGY

Шифра на артикл: 21496
Šifra proizvođača: ENERGY
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 550
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
7.790 МКД
Додадено во омилени
3.290 МКД
Додадено во омилени
9.290 МКД