БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAFR20 CERAMIC
SECTOR

SAFR20 CERAMIC

Шифра на артикл: 21495
Šifra proizvođača: CERAMIC
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Керамика, Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 225
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Тренди
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara