БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAFR18 CERAMIC
SECTOR

SAFR18 CERAMIC

Шифра на артикл: 21494
Šifra proizvođača: CERAMIC
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Керамика, Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 225
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara