SAFR15 CERAMIC
SECTOR

SAFR15 CERAMIC

Шифра на артикл: 21493
Šifra proizvođača: CERAMIC
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Керамика, Челик
Должина на накит (mm) 225
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28283
4.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 28291
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 26963
5.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 25323
4.890 МКД