БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCFB00330500 FB Family 033
JUST CAVALLI

JCFB00330500 FB Family 033

Шифра на артикл: 21441
Šifra proizvođača: FB Family 033
0 МКД
2.490 МКД
1.494 МКД
Заштеда: 996 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22888
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22875
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21835
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21444
1.854 МКД
Заштеда 40%
3.090 МКД
Количина: 1