БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCFB00330300 FB Family 033
JUST CAVALLI

JCFB00330300 FB Family 033

Шифра на артикл: 21439
Šifra proizvođača: FB Family 033
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност East Gate Mall, Куманово, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24560
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 24557
7.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 24436
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 24189
6.590 МКД