JCFB00330200 FB Family 033
JUST CAVALLI

JCFB00330200 FB Family 033

Шифра на артикл: 21438
Šifra proizvođača: FB Family 033
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27389
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 27384
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 27400
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 27299
2.331 МКД
Заштеда 10%
2.590 МКД