БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCFB00290300 FB Family 029
JUST CAVALLI

JCFB00290300 FB Family 029

Шифра на артикл: 21434
Šifra proizvođača: FB Family 029
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26311
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 26292
4.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 26289
3.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26286
3.790 МКД