JCFB00290200 FB Family 029
JUST CAVALLI

JCFB00290200 FB Family 029

Шифра на артикл: 21433
Šifra proizvođača: FB Family 029
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30601
1.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30603
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30592
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30547
5.590 МКД