БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBH00850200 JC Quaint
JUST CAVALLI

JCBH00850200 JC Quaint

Шифра на артикл: 21430
Šifra proizvođača: JC Quaint
0 МКД
3.090 МКД
1.854 МКД
Заштеда: 1.236 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Брош
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 40
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Брош 22504
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22503
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22502
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22484
3.411 МКД
Заштеда 10%
3.790 МКД
Количина: 1