БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBH00850100 JC Quaint
JUST CAVALLI

JCBH00850100 JC Quaint

Шифра на артикл: 21429
Šifra proizvođača: JC Quaint
0 МКД
2.490 МКД
1.494 МКД
Заштеда: 996 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Брош
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 40
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Брош 22504
2.994 МКД
Заштеда 40%
4.990 МКД
Додадено во омилени
Брош 22503
2.994 МКД
Заштеда 40%
4.990 МКД
Додадено во омилени
Брош 22502
2.994 МКД
Заштеда 40%
4.990 МКД
Додадено во омилени
Брош 22484
2.274 МКД
Заштеда 40%
3.790 МКД