БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBH00840300 Just Pantera
JUST CAVALLI

JCBH00840300 Just Pantera

Шифра на артикл: 21428
Šifra proizvođača: Just Pantera
0 МКД
3.090 МКД
1.854 МКД
Заштеда: 1.236 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Брош
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 40
Боја на накит Бела, Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Брош 22504
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22503
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22502
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22484
3.790 МКД
Количина: 1