JCRG00770307 Logo Glam
JUST CAVALLI

JCRG00770307 Logo Glam

Шифра на артикл: 21420
Šifra proizvođača: Logo Glam
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 27921
6.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26315
3.354 МКД
Заштеда 40%
5.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26314
3.354 МКД
Заштеда 40%
5.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 25012
3.114 МКД
Заштеда 40%
5.190 МКД