БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCER00800200 Linea moda
JUST CAVALLI

JCER00800200 Linea moda

Шифра на артикл: 21415
Šifra proizvođača: Linea moda
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 12
Должина на накит (mm) 14
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22534
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22522
1.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22521
1.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22520
1.190 МКД