БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCER00770300 Logo Glam
JUST CAVALLI

JCER00770300 Logo Glam

Шифра на артикл: 21413
Šifra proizvođača: Logo Glam
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 13.5
Должина на накит (mm) 20
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 21857
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21783
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21781
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21078
5.090 МКД