БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1437040  SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1437040 SEA GLASS

Шифра на артикл: 21332
Šifra proizvođača: SEA GLASS
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сина, Сребрена
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 21333
3.790 МКД