БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1436040 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1436040 SEA GLASS

Шифра на артикл: 21331
Šifra proizvođača: SEA GLASS
0 МКД
3.190 МКД
2.871 МКД
Заштеда: 319 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 470
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara