БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1430998 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1430998 AGNETHE

Шифра на артикл: 21327
Šifra proizvođača: AGNETHE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 470
Боја на накит Бела, Златна, Сребрена
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara