БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1428998 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1428998 AGNETHE

Шифра на артикл: 21325
Šifra proizvođača: AGNETHE
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Дијаметар на алка (mm) 65
Боја на накит Бела, Златна, Сребрена
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21326
3.190 МКД