БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03688040 MENS DRESS
JF03688040 MENS DRESS
JF03688040 MENS DRESS
JF03688040 MENS DRESS
FOSSIL

JF03688040 MENS DRESS

Шифра на артикл: 21321
Šifra proizvođača: MENS DRESS
0 МКД
3.690 МКД
3.321 МКД
Заштеда: 369 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Вулкански камен, Платно, Челик
Должина на накит (mm) 250
Боја на накит Сребрена, Црна
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara