БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03659040 CLASSICS
JF03659040 CLASSICS
JF03659040 CLASSICS
JF03659040 CLASSICS
FOSSIL

JF03659040 CLASSICS

Шифра на артикл: 21318
Šifra proizvođača: CLASSICS
0 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 215
Боја на накит Бела, Сребрена
Сезона SS21
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21522
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 21521
2.990 МКД