БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03658040 CLASSICS
JF03658040 CLASSICS
JF03658040 CLASSICS
JF03658040 CLASSICS
FOSSIL

JF03658040 CLASSICS

Шифра на артикл: 21317
Šifra proizvođača: CLASSICS
0 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 27
Боја на накит Бела, Сребрена
Сезона SS21
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24098
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 23581
4.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 23594
4.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21079
4.090 МКД