БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2780491 ORB
TOMMY HILFIGER

2780491 ORB

Шифра на артикл: 21231
Šifra proizvođača: ORB
Prosečna ocena:
5
glas
ocena
1
(Oceni)
0 МКД
6.290 МКД
6.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 510
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, East Gate Mall

Останати коментари

  • Sekojdneven, a vo isto vreme eleganten i prefinet.

    01.07.2022. 22:26

Слични производи

Додадено во омилени
2.490 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД
Додадено во омилени
4.490 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД