2780490 ORB
TOMMY HILFIGER

2780490 ORB

Шифра на артикл: 21230
Šifra proizvođača: ORB
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 65
Боја на накит Сребрена
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29610
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 29602
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 29572
5.211 МКД
Заштеда 10%
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 29557
5.031 МКД
Заштеда 10%
5.590 МКД