UBE70037 COIN
GUESS

UBE70037 COIN

Шифра на артикл: 21178
Šifra proizvođača: COIN
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 27418
1.341 МКД
Заштеда 10%
1.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27413
1.431 МКД
Заштеда 10%
1.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27252
7.281 МКД
Заштеда 10%
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27262
6.021 МКД
Заштеда 10%
6.690 МКД